Svet-Stranek.cz
Relax pro zdraví a krásu
INFRASAUNA ♥

Saunovinky:Relax pro zdraví a krásu

Saunovinky

Aktuality a novinky. Tady jsou informace, které potřebujete vědět.
1 | 2 |   další > | na konec >>
15.06.2020 Infrakaranténa

Infrakaranténa
Vážení přátelé a příznivci infrasauny.
Provoz je obnoven, mocné infra paprsky vítězí nad zlým virem. Ani nad jedním z našich návštěvníků vir nezvítězil. U nás viry svůj boj prohrávají.

21.01.2020 DETOXIKAČNÍ ozdravná kůra

DETOXIKAČNÍ ozdravná kůra
Jaro je za dveřmi a náš organizmus je po zimě jako popelnice. Tělo si žádá DETOX. Máme pro Vás skvělou nabídku, jak si užít klidu, relaxu a saunování a při tom udělat maximum pro své zdraví. Celou ozdravnou kůru tvoří tři dvouhodinové pobyty v infra sauně. Celých 6 hodin je za cenu 1104Kč. To je méně, než by jste zaplatili jednotlivě a ještě jako poděkování zůstáváte o půl hodiny déle. Při této akci "detox" máte k dispozici vybavení pro dvě osoby; osušky, ručníky, prostěradla.

01.01.2020 Novinky vždy u sebe

Novinky vždy u sebe
Vezměte si s sebou naší vizitku nebo kartičku s QR kódem. Po načtení mobilem nebo tabletem budete vždy vědět co je nového, případně změny otevírací doby, akce nebo slevy. A nebo si obrázek jednoduše zkopírujte :-)

03.07.2019 Prázdninový provoz Infrasauny

Prázdninový provoz Infrasauny
Oznamujeme všem, že od 30. července do 20. srpna je v InfraSaunaprivat letní prázdninový provoz. Pro ty, kteří nás navštěvují pravidelně se nic nemění. Noví a ti co chodí jen příležitostně, budou muset počkat, až se trochu ochladí. Mějte se moc a moc infra.

1 | 2 |   další > | na konec >>
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK